۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ آبان
شرح خبر
0 : 11 - 1398/10/07 - تعداد بازدید : 401
نورالله بیرانوند معاون تامین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل راه‌آهن ج.ا.ا در شورای اداری راه‌آهن شمال

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه‌آهن شمال، جلسه شورای اداری اداره کل راه آهن شمال با موضوع بهره وری در راه‌آهن با حضور نورالله بیرانوند معاون تامین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل راه‌آهن با ارائه نظرات کارشناسی و تعریف شاخص‌ها برگزار شد. در این جلسه شاخص های 9 ماهه اداره کل راه آهن شمال در حوزه‌های مختلف با ذکر آمار انجام شد و نقاط ضعف و قوت شاخص‌ها مورد تحلیل قرار گرفت .

در ادامه دیدگاه راه آهن نسبت به مقوله ی بهره وری با کنفرانس توسط مشاور معاونت تامین و سرمایه به اشتراک گذاشته شد . سپس معاونین اداره کل به ارائه و توضیح شاخص‌های مربوطه پرداختند و دیدگاه‌های روسای ادارات مطرح گردید. بیرانوند در جمع‌بندی جلسه به تعاریف بهره وری در سازمان‌ها پرداخت و با بیان جایگاه منطقه‌ای و ملی و بین المللی راه آهن افزودند که نیاز است با توجه به شرایط توسعه‌ای کشور از راه‌آهن تعریف جدیدی ارائه شود تا این سازمان بتواند بر اساس شاخص‌ها و نیازهای موجود در حمل و نقل جایگاه ویژه‌ای پیدا کند.

بیرانوند با اشاره به جایگاه راه آهن شمال در تاریخ منطقه و کشور با توجه به قدمت ساخت به پتانسیل حمل بار و مسافر در استان مازندران پرداختند و ابراز امیدواری کردند که این پتانسیل بتواند به سمت راه آهن سوق داده شود تا حجم ترافیک و مصرف سوخت حمل ونقل جاده ای مدیریت شود .

 
         
 
         
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal